| JustOneGirl a întrebat:

Daca un baiat se uita la mine si dupa mine inseamna ca ma place? nu pot sa merg sa vorbesc cu el... si nici nu vreau sa rog o prietena sa se duca sa vorbeasca cu el (el e cu 4 ani mai mare... dar e f frumos :X )

Răspuns Câştigător
| Stacey a răspuns:

Stii uneori nu trebuie sa privestica este m-ai mare,s-au m-ai mik, asta nu are de aface cu dragostea s-au m-ai bine zis cu sentimentele ce i le porti... Draga mea nu rata shansa, caci stii ca incercarea gresh nu are!

1 răspuns:
| Pancake a răspuns:

Nu neaparat. Poate doar te gaseste draguta. Nu stii pana nu vorbesti cu el. De ce nu poti? N-o sa te manance; nu stii pana nu incerci. Cine stie, poate iese ceva frumos. kiss