| NobodyLoveMeButILoveYou a întrebat:

Vreau sa va cer parerea. Imi place de un baiat care spune ca sunt draguta, Ne uitam unul la altul, ne dam likeuri si comuri la poze si ne dam comuri cu pupici. El ma urmareste prin oras si se uita la mine pe furis. As vrea sa vorbesc cu el si sa-i spun ca il plac. O sa par ciudata? Sa pun o prietena de-a mea sa vorbeasca cu el avand in vedere ca il cunoaste sau sa astept? Plz HELP!

1 răspuns:
| rap4us a răspuns:

Eu zic sa astepti, probabil ca nu vrea sa fie cu tine decat sa te cunoasca.