| AmaliaAma123 a întrebat:

Daca un baiat spune ca o lasa pe iubita lui pentru mine, are rost sa incep o relatie cu el? Daca dupa un timp o sa ma lase pe mine pentru cineva mai bun?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Sunt cazuri si cazuri. Poate chiar nu se simte implinit in relatia aia si are o conexiune mai buna cu tine si de aia ar fi dispus sa renunte, dar in acelasi timp poate fi si instabil emotional si mereu in cautare de ceva nou. Tu-l stii mai bine. Daca chiar iti place poti sa incerci cu riscul de a te lasa si pe tine.

| RAY a răspuns:

Mereu va exista ceva mai bun, si in pentru tine desigur

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu are rost sa fii impreuna cu un mincinos, care dupa ce se va plictisii de tine, se va muta la alta.
Cauta altul, unul care nu este in nici o relatie si care este cinstit si vertical, nu ca ipocritul de fata.
in viata, trebuei sa stii cand sa spui nu si sub nici o forma sa nu lasi in viata ta, care te pot ranii, parasii sau trata ca pe o carpa de aruncat, dupa ce te folosesc.

| Nemessys a răspuns:

Cel mai probabil o sa se intample si cu tine la fel. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil.Dar nu e obligatoriu. Poate ca tu chiar esti mai buna ca fosta lui si a vazut la tine ce nu a vazut la ea.Sigur,vor exista fete la care va vedea ceva ce nu ai tu, dar asta nu inseamna ca va fugi dupa ele.Intr-un fel e un risc, dar depinde de mai multe detalii, pe care tu nu le-ai dat aici.

| Mrlove2017 a răspuns:

Sigur o sa te lase pentru ceva mai bun... ce te face sa crezi ca va fi o relatie frumoasa? Poate il vei lasa tu pentru altceva mai bun