| ionela1560 a întrebat:

Buna imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place cand de cate ori ma vede intoarce capul s-au lasa capul in jos inainte ma mai baga in seama dar acum nu ma mai baga de loc in seama ma ignorasad deci nu stiu ce sa cred

Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Poate ii timid. De cele mai multe ori cand se intampla asta tipul ii interesat. Uita-te la baietii care sti clar ca nu te plac. Au vreo retinere? Nu... vorbesc cu tine ca si cu vreun prieten de-al lor. Daca chiar vrei sa afli nu te mai gandi atata, cheama-l odata la plimbare(preferabil la telefon sau fata in fata NU PE MESSENGER!) ca asa ii vezi/auzi reactia. Asa poti deduce daca ii interesat sau nu.

Vezi sa nu te fi barfit cineva de rau si poate de aia ii asa. Nu zi la toata lumea cand iti place de cineva, lumea-i rea si te *** cand te astepti mai putin.

Succes! happy

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asta inseamna ca il interesezi. spune`i ca il placi

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Te placewinking

| cccristi a răspuns:

Probabil ca se simte jenat de faptul ca il privesti, priveste pe cineva in ochii sa vezi cum isi lasa capul jos, daca el nu te baga in seama bagate singura in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate te place.