| Mirela0876 a întrebat:

Daca un băiat te ignora cateodată,dar totuși se uită lung când prinde ocazia ce inseamna? Când plac o fata băieții sun pe stil nepăsător, indiferent?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Realizezi ca nu-s toti la fel si fiecare se exprima in felul lui, nu? Deci n-ai cum sa generalizezi. Daca se uita lung de obicei e un semn bun, ca te considera macar simpatica sau vede ceva interesant la tine. Gaseste o metoda sa vorbesti cu el si vezi atunci cum merg lucrurile.

| RAY a răspuns:

Frica de dezamagire/respingere, timiditate sau indiferenta

| Faranumebossulicaaaa a răspuns:

Trebuie sa recunosc noi baietii facem asta,si iti spun sa te dai la el mai usurel sa isi ia inima in dinti, pentru ca daca sunteti prieteni sau colegi ii e frica sa iti zica ce simnte, pentru a nu il ura si poate nu veti mai fii prieteni, eu iubesc o fata e colega de scoala, o iubesc de 2 ani dar nu am curajul sa ii zic