| madalinutza a întrebat:

Buna searaa big hug as vrea sa va intreb cum reactioneaza un baiat daca o fata il saruta pe neasteptate? laughing fetelor ati incercat? daca da, cum a fost?

Răspuns Câştigător
| MeetTheMonster a răspuns:

Eu sincer, mas uita la ea zambind happy si e probabil baiatu sa se si indragosteasca de tine, mai pupal din cand in cand asa pe neasteptate, o sasi deie seama cal placi, si o sa iasa bine, iti zic eu big grin

11 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Depinde de situatie, daca baiatul o simpatizeaza pe fata(sau poate chiar ii place de ea) se lasa condus si o saruta si el.In caz contrar cred ca ar astepta sa se termine sarutul(niciun baiat nu rateaza o astfel de ocazie) si apoi sa te intrebe de ce ai facut asta.Asta e parerea mea, eu nu am incercat pana acum big grin

| Dobitoc a răspuns:

Buna. Daca o fata saruta un baiat, trebuie sa aiba grija ca daca baiatul nu o place absolut de loc s-ar putea sa iasa rau.

| username_8290 a răspuns:

Pai daca m`ar :* tipu de care`mi place ar fi ok! Daca ar fi altu si-ar lua dita`mai palma. daca sti sigur ca te place saruta`l. daca nu esti convinsa mai bine nu.

succes!

| Ingerasull99 a răspuns:

S-a intamplat o singura data, s-a intamplat cu o buna prietena, o duceam acasa, in casa scarii sa ne pupam pe obraz ca de obicei, m-a sarutat, am ramas socat, am mai stat putin am discutat si am fost impreuna vreo cateva luni, dupa care ne-am despartit!

| Abcdefg123 a răspuns:

Pai, da blushing. mi-a fost rusine, dar ma enerva ca doar ma pwpa si ew vroiam sarut straight face S`a`ntamplat acum cateva seri. L`am si intrebat inainte cu ceva zile daca stie sa sarute si a dat din umeri :]] ceea ce m`a indignat. A doua seara stateam pe banca si l`am sarutat. M`ai intai doar l`am pwpat si usor am deschis gurita :]]. Nu s`a speriat sau din astea :]. M`a sarutat inapoi si asta a fost :p.

| Georgiana2905 a răspuns:

Ce amintiri mi-ai trezit odata ce am terminat de citit intrebarea. Imi aduc aminte ...Veneam de la Constanta spre casa si sa vezi ¨nororc ¨. In compartiment cu mine era un baiat frumos foc, simpatic si inteligent. Fiind o persoana deschisa am intrat rapid in conversatie cu el, vb mai mult pe teme legate de scoala, calatorii. Uite asa, dupa atata discutie sa vezi acolo - Nu imi puteam lua ochii de la el. Iti spun sincer ca era f frumos, A zis ca se intinde putin. Eram numai noi 2 in compartiment. S-a intins pe spate iar eu.- mi-am pus un caiet jos, m-am pus pe el cu genunchii si l-am sarutat. Si vai! CE NE-A MAI PLACUT!

| Denisa a răspuns:

Da! Am incercatlaughing) Faza e ca eram putin aburita de la alcool. Cum a reactionat? Dupa ce l-am sarutat m-a sarutat el si tot asa. Am avut dupa o relatie de vreo 5 luni care s-a terminat dar am ramas amici. E super fain sa saruti pe cineva pe neasteptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane uimit sau poate continua ce a inceput fata. Depinde de caz ca daca il saruti asa aiurea s-ar putea sa aiba o reactie urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am incercat e super misto. e o senzatie asa placuat. sfatul meu este sa incer si tu sa vezi ce rezultat da.

| daniel92 a răspuns:

Simplu daca fata arata bine ii place big grin

| LasVegas a răspuns:

Daca ii placi, o sa fie surprins placut big grin