| EllyFMS a întrebat:

Daca un liceu, la filologie are o clasa de intensiv-engleza si restul fara, eu pot alege sa nu merg la clasa de intensiv, sau e dupa noroc?straight face
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Christian_4155 a răspuns:

Poti alege big grin. Daca esti clasa a 8-a, cand te vei duce sa te inscrii la acel liceu, va fi pe fisa, acolo 2 casute unde v-a trebuii sa bifezi daca vrei intensiv sau nu big grin.

1 răspuns:
| byby97 a răspuns:

Da u poti alege orice profil vrei u.dar eu cred ca e una de intensiv engleza si una de mate info ai grija. pup ( FUNDA?)