| naviDIabLO a întrebat:

Daca v-ati dorii cu ardoare un obiect material a-ti face tot ce ar sta in puterile voastre sa-l obtineti?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

DA, NORMAL happy daca imi doresc ceva fac tot posibilul ca sa obtinwinking

| Hmmmm a răspuns:

Eu lupt absolut pentru tot ce imi doresc.asa ca dabig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de obiectul respectiv.

| juniper a răspuns:

Da, pai daca mi-l doresc foarte mult.

| myha a răspuns:

Eu nu sunt o persoana care pune pret pe lucrurile materiale. dar daca as avea reala nevoie de el as incerca:d

| georgiana a răspuns:

Fac o economie la bani si ma abtin de la alte lucruri necesare, daca este asa de important pentru mine.

| DeeaNegrea a răspuns:

Ma gandesc inca o data si daca am neaparata nevoie de el fac oricebig grin

| just|breathe a răspuns:

Eu imi doresc foarte mult un obiect material si o sa fac tot ce imi sta in putinta sa il am.Mama imi zice cateodata cand ii trebuie ceva:"Mai tii mult banii aia la saltea?", si ma enerveaza lucrul asta, pentru ca daca nu i-as tine ascunsi mama mi-ar lua...straight face...Stiu ca intr-o zi nu aveam nimic de mancat si am stat pana dupa amiaza fara sa mananc nimic, si tot nu m-am atins de banii aia.Deci,fac orice sa obtin acel lucru pe care mi-l doresc.

| emy_8408 a răspuns:

Bineinteles ca as face orice sa obtin ce imi doresc, dar prin metode corecte...sa nu te gandesti sa faci alte prostiihee hee