| DestinulVs2012 a întrebat:

Daca vreau sa ma intalnesc cu o fata pe care nu o cunosc de varsta mea si vreau sa fim prieteni... Si vreau sa o scot in centru sa ne plimbam trebuie neaparat sa am bani la mine?

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Daca doar va plimbati sau stati pe banca si discutati, nu-ti trebuie neaparat bani pentru ca nu ai ce face cu ei.Dar ar fi mai bine sa ai la tine niste bani sa-i cumperi un suc sau ceva...Parerea mea

| yanly a răspuns:

Ar trebui totusi sa ai ceva bani la tine pentru ca, cine stie, poate ca veti merge la un suc...