| ganjafarmer1911 a întrebat:

Vreau sa cunosc pe cineva, sunt foarte plictisit si trebuie sa ies din casa neaparat. cine e in aceeasi situatie ca mine, lasati un mesaj aici... ciao

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Hai la padure cu mine. azi sunt liber si toti prietenii mei lucreaza, deci ia un ghiozdan cu tine si hai

| ganjafarmer1911 explică (pentru DNSK):

Asta a sunat cam ciudat, mai ales daca esti baiat laughing mersi totusi

| DNSK a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Ma gandeam la o terasa, la beri multe. se pot face si altele prin padure, nu neaparat.(ce fac toti pruncii in ziua de azi) numai la prostii te gandesti

| ganjafarmer1911 explică (pentru DNSK):

Deci esti baiattongue

| GabiArian22 a răspuns:

Depinde de unde esti, hai la o bere

| h3r a răspuns:

Păi ieși! TPU nu are poartă!

| AccesoriiAli a răspuns:

Nu te lasa maicata sa iesi din casa fara insotitor de o fata laughing Suferi de nebagat de seama! EPIC

| ganjafarmer1911 explică (pentru AccesoriiAli):

Du-te ma si uitate la disney nu te mai baga in seama cu japca ca daca te intreb ce inseamna epic nu stii sa raspunzi laughing

| AccesoriiAli a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Hai mai lasa-ma oh go on Epicule laughing uitate uh mai "puradelule"

| ganjafarmer1911 explică (pentru AccesoriiAli):

Hai ca esti amuzanta laughing te ador

| AccesoriiAli a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Si eu draculee laughing

| ganjafarmer1911 explică (pentru AccesoriiAli):

Sunt drac numai cand sun provocat dar in general ingeraswinking

| AccesoriiAli a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Ododo smug nebunuleeee laughing

| ganjafarmer1911 explică (pentru AccesoriiAli):

Da-mi id tau intr-un mesaj

| ganjafarmer1911 explică (pentru AccesoriiAli):

Da-mi id tau printr-un mesaj

| AccesoriiAli a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Nup happy sorry

| farsoareaehheee a răspuns (pentru ganjafarmer1911):

Ai dreptate e simpatica foc tipa./