| LoveLife_9404 a întrebat:

Daca acum ti-ai putea pune o dorinta care sa se indeplineasca care ar fi accea?

7 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Sa dispara din viata mea 3 Decembrie 2010 happy

| Deeviiil a răspuns:

Poi singura dorinta care mi-as pune`o ar fi 1.sa se opreasca in loc timpu pentru cat vreau eu si doar pe 2 persoane sa nu le afecteze[adica sa se poata misca] sau 2.Sa mi se indeplineasca orice dorinta vreaulaughing) ink nu m`am hotaratthinking

| VLΛD a răspuns:

Sa fiu sanatos tot restul vietii mele. happy

| loveandlove a răspuns:

1. sa fie bunicul meu langa mine macar cateva minutesadsad (a murit)
2. sa invat bine pana la terminarea facultatii

| player_2973 a răspuns:

Nu ma intereseaza de sanatate de nimic...Eu nu am fost iubit niciodata pana la 14 ani nici chiar de parinti.Dornita mea ar fi:Cei care patesc ca mine sa fie iubiti la fel si EU.I'm eminem.For you.

| dani9354 a răspuns:

Ca toti oamenii de pe pamant sa se iubeasca si sa fie fericiti!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am in cap doar razbunare deci nu ar fi momentu potrivit de o dorinta! Doar daca nu vrei sa cada asa din senin un tanc pe o anumita persoana. laughing
Si banuiesc ca nu vrei sa se intample asa ceva, nu?

Dar o dorinta mai de doamne ajuta ar fi aceasta : mai vreau cateva zile ca sa pot sta cu iubitu.