| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Dargi copii... ce vreau sa va intreb: mereu cand am o ciupitura de tantar si formeaza coaja... mi-o iau mereu...pana ramane semn...cum pot scapa de semnele alea blestemate?[batting eyelashes]...sau nu pot sa scap deloc de ele?[crying]...raspuns urgent![tongue]...

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Iti zic eu o "alifie" dar iti garantez ca nu iti cade mana. Unguentul de tataneasa e foarte bun pentru asa ceva. Iti spun din experienta, nu prea ma impac cu tantarii. Gasesti la farmacie sau Plafar, costa vreo 3 lei. happy

3 răspunsuri:
| S†®£p§¦L§ explică:

Dar oare merge daca dau si cu spirt?[thinking]...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga copile, nu mai ricii coaja. Las-o acolo pina trece ciupitura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pOY, da nu ciupesti coaja, ca apoi ramane cicatrice, de aia si o ciupesti, pentru ca ti separe ca daca o ciupesti trece mai repede.
Te rog eu, pentru binele tau nu RUPE COJITA

bybye si sanatate tongue