| 13november a întrebat:

Hei, TPU happy.
Am o intrebare si mi-e cam aiurea sa intreb. Mi-a aparut pe scalp un fel de coaja, dar nu peste tot. Cum pot sa scap de acea coaja? Si pentru matreata voi ce folositi?
Ofer funda persoanei care imi da un raspuns concret.

Răspuns Câştigător
| Hokostbaby a răspuns:

Am folosit de toate dar am reusit sa scap de matreata si de coaja doar cu sampon antiseboreic cu sulf. Si e foarte ieftin in comparatie cu celelalte.

| 13november explică (pentru Hokostbaby):

Il pot gasi in orice farmacie?

| Hokostbaby a răspuns (pentru 13november):

Da, e printre cele mai comune sampoane.

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Acest produs te poate ajuta cu toate problemele parului sau ale pielii capului : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/

| Valentina_Coltun_1990 a răspuns:

Incalzeste ulei de masline, atentie cald nu fierbinte maseazati scalpul bine si lasa-l asa 60 de min, la 2 zile poti repeta.