| Vio2003 a întrebat:

Dati idei de provocari pentru vlog (pentru fete de clasa a 6-a)

4 răspunsuri:
| SoBerzerk a răspuns:

Eu zic să nu faci videoblogging la vârsta asta. Nu te lua după toate panaramele, că nu ai de câştigat nimic.

| Vio2003 explică (pentru SoBerzerk):

Noi nu suntem de clasa a 6-a, ci fetele carora le facem farse sunt

| alexutza10 a răspuns:

Pai, cea mai comuna provocare ( care s-ar potrivi si pentru o fata de clasa a 6-a) este provocarea cu gheata si sare. Sau mentosane si Cola. O alta idee ar fi sa provoci tipa respectiva sa se duca pe strada la un om, sa tipe in gura mare ca seamana cu un actor/cantaret/model si sa-i ceara un autograf.
Poti sa o porovoci pe fata sa-si puna toate tricourile pe ea ( cum a facut tequila ) sau sa danseze prin ploaie, sau sa pescuiasca un mar cu gura.

Sunt destule?
Sper ca te-am ajutat.

| Vio2003 explică (pentru alexutza10):

Multumesc de idei!