| andreiyy12 a întrebat:

Deci... Dati-mi niste subiecte de vorbit cu iubita mea. Am vorbit despre tot ce e de vorbit si cand ne vorbim pe mess toate conv se terimina in aha ok tbx... etc dau FUNDA

7 răspunsuri:
| maxQ a răspuns:

Sa inteleg ca sunteti doar virtual laughing

| Bubulin4ik a răspuns:

Buna,de ce nu incercati sa iesiti undeva, adica sa petreceti un timp impreuna, sa mergeti la un film, la un patinoar, etc. asa temele de discutie vor aparea de la sine!
Bafta:*:*:*

| Azµre a răspuns:

Ieșiți mai des în oraș și veți avea subioecte de discutat. Dacă stați toată ziua cu telefoane, mesaje și messenger chiar că nu aveți ce să mai discutați.

| DeKoniec a răspuns:

Hobby-uri, arta, plimbari, calatorii, scoala, carti, internet, viitor, muzica, filmme, jocuri ...este si ea om, sa nu crezi ca va rade de tine daca ii spui de hobby-urile tale, mai ales daca te place. Succes!

| lolylolypops a răspuns:

Cand doi oameni se iubesc discuta despre orice, orice: temeri, pasiuni, placeri, excursii, dorinte, vise si iluzii.Impartasesc totul si se inteleg unul pe celalalt.

Răspuns utilizator avertizat