| rudfy a întrebat:

Dati-mi idei de telefoane care sa aiba camerade 5, internet...adica wi-fi( si sa pot sa pun si de pe cartela) sa pot sa pun jocuri si aplicatii pe el, sa fie cu touch, sistem de operare android, fara 3G sau daca are nu ma deranjeaza da' astea sunt mai scumpe parca, memorie de 8gb sau sa aiba card de memorie, oricum sa fie smartphone si pretul sa nu depaseasca 8 mil rolling on the floor daca exista asa ceva daca nu 10. si sa fie "la liber" si de unde sa il iau. funda P. S: am avut Samsung star 1 as vrea ceva care sa fie mai evoluat, la camera, memorie. inca ceva sa pot sa deschid mai multe ferestre cred ca asa se numesc.

2 răspunsuri:
| Alexandra_1052 a răspuns:

Nokia 700 - este 3G, are camera de 5, ii cu touch,are wi-fi, sistem de operare symbyan belle, este smartphone, poti pune aplicatii pe el cu cablul de date, costa vreo 9 mil

| Alexandra_1052 a răspuns:

A da si telefonul are jocurile frit ninja frenzy si angry birds(free)