| Raluka_7441 a întrebat:

Dati-mi niste idei de cadouri...luna viitoare fac un an cu prietenul meu si as vrea sa ii fac un cadou.Astept ideile voastre. Dau funda pentru cea mai buna idee.big grin

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

Ii poti imprima ceva ce va reprezinta relatia (versurile dintr-un cantec, vreo replica de o folositi voi des sau o poza cu voi). Poti sa imprimi pe cani, tricouri, brelocuri etc...

1 răspuns:
| stefanutza a răspuns:

Hmmm o cana cu cel mai bun iubit sau ceva n genu
o cina romantica cu lumanari si tot tacamul o baie cu multa spuma si petale de trandafiri
:p
cam atat am