| SLS a întrebat:

Dati-mi niste replici gen:
,,tu ori esti prost,ori te faci prost,din doua,una", adica usturatoare dar nu foarte acide.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Esti baiat sau fata draguta, pacat ca te trage capu in jos deh :-p.

| SLS explică (pentru Danysan):

Multumesc pentru raspuns dar vreau ceva la urma careia sa pot zice din doua, una.Foarte buna replica totusi, nu am m-ai auzit-o de ceva vreme.

| Danysan a răspuns (pentru SLS):

Stiu ca am fost rau dar cand i-am zis-o la o fata nesimtita ai venea sa planga -inseamna ca e ceva!

| SLS explică (pentru Danysan):

Nu,chiar din contra nu ai fost rau, ai fost dur.Ai spus lucrurilor pe nume.Dar vreau ceva cu tu ori esti...ori...din doua, una.

4 răspunsuri:
| SLS explică:

Da cine a spus ca trebuie sa-mi zici imediat? Cu, siguranta nu eu.