| Clorox a întrebat:

Dati-mi sfaturi despre cum sa trec peste situatia in care mie imi place de cineva si persoana respectiva nici macar nu isi da seama, e o senzatie ciudata, ma framanta laughing
HELP!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai da-i semne ca-l placi si vezi cum reactioneaza la randul lui.

| Doub a răspuns:

îţi vezi în continuare de viaţa ta
sau
te duci la el şi îi spui "bună pisi"

| Clorox explică (pentru Doub):

Usor de zis laughing

| Doub a răspuns (pentru Clorox):

ştiu, dar mno, crezi că merită?

| Clorox explică (pentru Doub):

Nu stiu ce sa zic, ai dreptate... Sunt si eu constient ca nu merita si stiu ca nu o sa fie bine in viitor! Pfff, stupid love laughing

| Doub a răspuns (pentru Clorox):

Stai
Staaai
eşti băiat?
păi în cazul ăsta, mergi la ea şi impresioneaz-o

| LolaMona a răspuns (pentru Clorox):

A stai, ești băiat

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu stiu, trebuie sa iti dea seama? laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Si eu trec prin asta. laughing
Spune-i. happy
Cred ca ar merge. :3

| LolaMona a răspuns:

Aoleu,exact ca mine. Încearcă să îi arăti, prin priviri exagerate, mergi foarte multe pe lângă persoana respectiva, și la un moment-dat te va întreba ce e cu tine, și dacă vrei poti sa ii zici ceva, sau doar sa îi zâmbești, ca sigur își va da seama.

| Clorox explică (pentru LolaMona):

Nu isi da seama... crying
De parca nu exist! Exact prin ce treci si tu laughing

| LolaMona a răspuns (pentru Clorox):

Măcar la tine e băiat, presupun nu?

| Thisisnotme a răspuns:

Buna! Si eu am trecut prin asta, a fost groaznic fiindca a durat un an de zile sentimentul.Pana la urma m-am resemnat fiindca ma saturasem sa sufar(dupa ce facusem). Daca crezi ca e bine:spune-i.Eu am tinut in mine si a fost dureros.