| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Dati-mi si mie idei de intrebari si raspundeti la intrebarile de mai jos

de ce visez sange de la un timp?
de ce mi sau umflat sanii?
de ce am stare de voma si ma doare capu
de ametesc si am stari de somnolenta cele mai bune rasp funda:X

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Visurile nu au o anumita semnificatie dar te avertizeaza cu ceva anume,Tie ti-a venit ciclu?
Daca ti s-a intamplat,pare edstul de grav,daca nu e de la dezvoltarea ta,de ce nu te duci la medi?!
Ai stari de voma,te doare capu? Chiar vrei sa continui sa intrebi despre asta,nimeni nu stie mai bine daca nu faci un control! Du-te la medic!
Poate ca esti si in dezvoltare,poate ai vreo boala,poate trebuie sa iti vina ciclu, prea multe asemanari la fiecare, asa ca sa afli pana la urma ce ai patit du-te la medic!

6 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Probabil ca esti insarcinata sau pur si simplu ai o cadere de calciu

| LRO a răspuns:

Poate esti insarcinata?

| sirina_7189 a răspuns:

Hmm...cred ca esti insarcinata

| sirina_7189 a răspuns:

Cred ca esti insarcinata sau obosita

| smile14 a răspuns:

Posibil sa fi trecut printr-un soc foarte mare pe care nu il poti trece

| TiTiLuSsS a răspuns:

Cred ca esti gravida.laughinglaughing