| giulyPrinCopaci a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei cu ce as putea sa ma imbracbig grinbig grin
De obicei port un hanorac sau o bluza simpla si o pereche de blugi... M-am cam plictisit si as vrea sa schimb ceva, dar habar n'am ce as pute alege.Ma puteti ajuta cu cateva idei? big grin (si poze pls) big grinbig grin
Ms anticipat. Dau funditaaaa!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sugestiv ca și combinații: www.quelle.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Http://www.haine-lux.com/wp-content/uploads/2009/11/just-cavalli.jpg in loc de pantofi iti iei adidasi sau tenisi

| Alina_9354 a răspuns:

Daca vrei sa fii mai speciala si sa atragi privirile poti sa-ti cumperi o rochita mai colorata si deasupra sa iei un bolero sau o vestuta de lana mai subtire iar in picioare cizmulite din alea de vara si o geanta pe o parte! http://www.egirl.ro/images/lookbook/5853.jpg

Iar daca nu iti plac fustele ia o pereche de pantaloni scurti sau de trei sferturi si o bluza cu un umar gol foarte subtire iar in picioare niste balerini! http://www.amafasion.ro/......z-1-xl.jpg (se poarta turcoaz vara asta)! Sper ca ti-am fost de folos si primesc si o fundita:D

| šρяίηģ a răspuns:

Vad ca stilul tau este casual si, ca sa nu il schimbi 1.ai putea adopta niste tinute compuse din tricouri mai lungi pana peste fund cu imprimeuri funky (Kitty, Betty, Mickey Mouse etc) cu o pereche de colanti subtiri (negri sau albi) si o pereche de tenisi (tip converse-nu trebuie sa fie chiar converse ii poti cumpara de la deichmann sau leonardo mai ieftini-). Imi cer mii de scuze ca nu am pus si poze dar de fiecare data cand dau upload imi zice "va rog sa va logati". chiar scuze... si asi fii bucuroasa daca mi-ai acorda fundita pentru ca sunt noua pe tpu.ro si nu am inca niciuna. daca nu imi dai mie fundita, asta e! Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| pity33 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

daca esti fata poti incepe sa porti fuste, rochite, tricouri, maieuri...