| Happy33 a întrebat:

Dati-mi si mie niste motive de cearta cu o prietena(motive de cearta intre 2 fete).

Răspuns Câştigător
| DanFunie a răspuns:

Inventeaza si tu ceva gen: Fata, mi-a disparut rujul, mi' l-ai furat? Numai vorbesc in viata mea cu tine! '' Chestii de genu.

7 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

De ce ai vrea să te cerți cu o prietenă?

| Happy33 explică (pentru MeForeverAlone):

Nu vreau... E greu de explicat...

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Happy33):

Voiam doar să spun că dacă ești supărată pe ea ar trebui pur și simplu să folosești ceea ce ai...
Nu te pot ajuta având în vedere că nu știu cu ce ar putea sau cu ce n-ar putea să te supere.

| Happy33 explică (pentru MeForeverAlone):

Nu sunt suparata pe ea... Chiar suntem BFF. Vrem sa jucam o farsa altei fete.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Happy33):

Aaaa, atunci mă bag.
Știi, fetele în general se ceartă or pe băieți ori pentru că se bârfesc între ele. Ați putea să faceți în fața ei ceva gen,, De ce te-ai sărutat făi cu Alex? Nu ți-am spus că mie îmi place de el?"
Sau altfel,, De ce vorbesti cu aia despre mine? Am auzit eu ce-ați vorbit, că sunt enervantă și plângăcioasă, lasă că vezi tu!"

| Happy33 explică (pentru MeForeverAlone):

Mersi... Daca nu mai raspund si altii, cu un raspuns mai bun ca al tau, itit dau funda.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Happy33):

Stai liniștită, nu mor după funde, nu-mă stă bine cu ele în păr happy