| Mangustă a întrebat:

Dati-mi si mie niste porecle faine pentru numele "Miruna" (in afara de Miru laughing )

6 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

Si pe mine ma cheama Miruna laughing
Paii prietenii mei imi spun Irma sau Runa. Stiu ca sunt ciudate poreclele, dar nu prea gasesti altele pentru numele asta. :d

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Miru, Miry, Mya, Miru, Mirr, Miru, Mirry, Mimmy, Mina, Irru, Irna, Mirunica.Bafta!

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Miruk sau KyKy! Suna bine la numele tau KyKytongue sper ca te-am ajutat:*

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Mirunel laughing.

| bobopingu1 a răspuns:

Fata bebe

| Alexiis a răspuns:

Buna! :*. Pai.
Myry, Motanel, Miţoiaş, Mimi, Mara iar unele sunt mai jos. big grin. Sper ca te-am ajutat.

P. S. Stiu ca unele nu au nici o treaba cu numele "Miruna". dar. sper ca sunt folositoare.
Ciuzz. >big grin