| TotEu21 a întrebat:

Dati-mi si mie niste tutoriale semnaturi in photoshop pentru avansati, in romana.

3 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Http://www.tutorialephotoshop.ro/

http://www.tutorialul.ro/

Tutoriale Photoshop
www.tutorialul.ro/ - În cache
Tutoriale Photoshop in Limba Romana, atat pentru incepatori cat si pentru cei mai avansati care te vor ajuta sa ajungi un bun grafician.
Manipulare Imagine - Efecte Text - Retusare Foto - Incepători
Tutoriale Photoshop
www.tutorialephotoshop.ro/
tutoriale-photoshop.ro de vânzare
www. tutoriale-photoshop.ro/ - În cache
Faceţi o ofertă pentru tutoriale-photoshop.ro din Educatie/Invatamant. Siteul a fost pus în vânzare la 1970-01-01. Domeniul a fost înregistrat la 2008-10-17...
tutoriale photoshop
tutoriale-photoshop.blogspot.com/ - În cache
11 Mar 2010 – In acest tutorial o sa va arat o scurta si relativ simpla metoda in care puteti aplica un efect de lacrima unei imagini...
StarTuT | Tutoriale Photoshop & Cstrike
startut.info/ - În cache
Acum 4 zile – Tutoriale Photoshop | Tutoriale Cstrike | Resurse Photoshop | Resurse Cstrike.
• RoPhotoshop • Tutoriale photoshop, creatii, concurs, tutoriale...
www.rophotoshop.com/ - În cache
Acum 2 zile – Tutoriale Avansati: 3 Topics: 23 Posts: Last post by Cosminn Thu Aug 18, 2011 3:22 pm. Cereri/Sugestii Tutoriale...
Photoshop Romania - Photoshop, Adobe Photoshop, Tutoriale...
www.photoshopromania.ro/ - În cache
Tutoriale, ştiri, resurse despre Photoshop. Necesită creare de cont pentru a viualiza resursele.
Photoshop Tutorial: Photo Effect
- [ Traducerea acestei pagini ]
www.photoshoplady.com/photoshop-tutorial/.../photo-effect... - În cache
10 postări - 9 autori - Ultima postare: În urmă cu 10 ore
Photo Effect Photoshop Lady - : Best Photoshop Tutorials Around the World.
Tutoriale Photoshop Tutoriale Flash Tutoriale PHP Tutoriale HTML...
etutoriale.ro/ - În cache
Resurse sub forma de tutoriale şi articole ce au ca subiect diferite aplicaţii pe Internet.
Adobe Photoshop Tutorials - Tutorialized
- [ Traducerea acestei pagini ]
www.tutorialized.com/tutorials/Photoshop/1 - În cache

| Puppy_4301 a răspuns:

Salut! Eu ti-l recomand pe asta pentru ca e foarte usor de inteles si e si in romana: http://tutoriale-adobephotoshop.tk