| ralucaaa123 a întrebat:

Cum pot sa slabesc 5 kg intr-un timp foarte scurt? straight face O dieta ceva?

5 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu garantez 2 kilograme cu dieta in genul de doua ori pe zi(dimineata si seara) doar cereale cu lapte, iar la amiaz o masa fara grasimi(piept pui, peste cu salata etc) plus sport in fiecare zi. Fa asta macar o saptamana. Daca vrei rezultate garantate tine-te de doieta 2 saptamani.(FARA DULCIURI-deloc, fara prajeli in ulei, grasimi, sucuri acidulate) o sa dea rezultate garantat. Eu as face aerobic o zi, iar o zi jogging cam 20 minute. E foarte revitalizant. Mie imi place mai mult sportul, decat renuntatul la unele alimente(asta e mai greu pentru mine). Iar eu daca, combin sportul cu renuntarea toata la dulciuri(slabiciunea mea) pe perioada dietei, rezultatele sunt miraculoase(in kilograme) Succes!

| BellsC a răspuns:

Si eu vreau asta, dar nu este sanatos sa slabesti intr-un timp scurt. Insa dietele de mai jos o sa le incerc si euhappy
Ideea este sa bei multa apa si sa mananci mai mult fructe si legume fara dulciuri, sucuri. Si sa numai mananci dupa ora 19:00, ar trebui sa faci si niste exercitii fizice:abdomene, genoflexiuni, alergatul...plimbatul cu bicicleta, cu rolele sau pe jos.
Succes!

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit asa: beam 4 l de apa pe zi, nu mai mancam dupa ora 6, mancam 1300 de calorii pe zi si mai faceam si cateva exercitii de aici http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html...am slabit 8 kg. sper ca te-am ajutat>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incercand o dieta potrivita normal http://dietapentrutine.blogspot.com