| Gothick666Boy a întrebat:

Dati-mi si mie o idee. Ce sa scriu in revista Scolii?puppy dog eyes Pls ideii

Răspuns Câştigător
| Bogdybgd a răspuns:

Poti sa scrii un articol despre,droguri(riscurile lor,metode de combatere,o clasificare care sunt legale care nu,de ce elevii in ziua de azi se refugiaza in acestea), poti sa scrii despre muzica si efectul ei asupra elevilor,ce genuri de muzica prefera elevii,de ce,in ce muzica se regasesc,sau stilul vestimentar in functie de stilul de muzica preferat,spre exemplu rap(blugi largi,hanorace largi,fullcap),sau rock(lanturi,haine negre,pantaloni mulati,par lung),poti sa scrii despre ce a aparut nou in scoala,obiectivele scolii,rolul educatiei in scoala,chiar despre viata de liceu(daca esti in liceu,sau daca nu sa stii ce urmeaza),poti sa scrii o planificare a timpului, despre cum trebuie un elev sa isi planifice timpul sa poata si invata, dar si accesa internetul.Cam atat! Idei exista.trebuie aplicate.Mult Succes!
pa-pa!