| JustMe a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste destinatii pentru. o excursie de vreo 3 zile. Diriga mea vrea sa organizeze una, undeva in strainatate... dar nu in austria sau ungaria... undeva nu foarte departe(mentionez ca sunt din timisoara)

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Cred ca Noua Zeelanda e destul de departe si interesant big grin... si foarte multe de vizitat, 4800 EURO [in doar 5 ore esti acolo] laughing

2 răspunsuri:
| JustMe explică:

Ms de raspuns, da nu cred ca eu si colegii mei avem bugetu' necesarlaughing

| Brotacelu a răspuns:

Biletul este dus intors [scuze ca a trebuit sa mai scriu un msj]