| andrei2511 a întrebat:

Clasa mea ar vrea sa organizeze o excursie. Adica sa mergem doar noi si diriginta. Intrebarea e : puteti sa imi dati niste destinatii cat mai frumoase si nu prea departe de Bacau. Gen 5-7 ore de mers cu trenul. Stima.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru tine aproape inseamna 7 ore? nu aveti slanic moldovam, tg ocna, judetul neamt la o aruncatura de bat?

| andrei2511 explică (pentru suntserios):

Dar e prea aproape...chestia e ca atunci cand calatoresti cu trenu e prea frumos...multa distractie de fapt. deci in jur de de 4-5 ore ar fi minunat. De exemplu am fost la Vatra Dornei anul asta in febrarie-mai si am mers cu trenu in jur de 3-4 ore. A fost foarte frumos.