| xXCheeseXx a întrebat:

Buna TPU mai intai as vrea sa va urez un an nou fericit si plin de ce vreti voi inclusiv funde pe TPU laughing
Asa intreabarea mea:
Anul acesta vom face excursie cu clasa...
Anul trecut am fost la niste bai de prin apropiere a fost nasol infine. Vrem sa o convingem de diriga sa ne duca undeva mai departe (noi suntem din Zalau).

Eu as vrea sa merg undeva in munti sa stam la un hotel sau la o cabana.Sa fie destul de aproape de noi adica nu in celalat colt al tarii.Noi cred ca vom sta aproximativ 2 zile dar la un pret convenabil.
Daca ati fost undeva (pe la munte.sau.locuri frumoase) va rog sa imi dati si mi-e niste idei si detalii Plus Pret.
Mss si funda

1 răspuns:
| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Buna! Mie imi place la Sinaia(cota 2000), Busteni, Predeal si Brasovul pe care il ador.Are un parc de distractii, AVENTURA(am fost de 2 ori si costa vreo 30 de lei, 3 ore).Noi mergem cu diriga la Alba-Iulia, Sibiu si Sighisoara.In Alba-Iulia cazarea(hotel 3 stele) si drumul costa cam 300 lei(cel mult).Pe voi va costa mai putin ca sunteti mai aproape. Abia astept sa merg.Acolo sunt cetatile medievale si e ca si cum te-ai desparti intr-un fel de lumea asta.Cauta niste poze pe net sa vezi ce tare e.Si ti-am mai zis de Sinaia, dar e cam departe.Insa merita. Daca ei telecabina spre cota 2000...de nedescris! Totul este woooow! Am mai fost in excursii la Bucuresti si Oradea.
Peste tot e frumos mai ales cand stai cu colegii. Orasele de care ti-am zis merita vazute.Sunt superbe!