| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog mai multe teme de discutii cu un baiat si noi nu ne aflam la etapa cind de abia ne cunoastem vb deja de ceva timp am mai si iesit dar nu prea stiu ce sa vb cu el pe net dati-mi va rog mai multe idee mersi mult happy dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Pai in generar baiatul ar trebui sa gaseasca subiete. dar poti sa vb despre ce ii place lui sa fac poate ii place sa joace biliard intreaba-l detalii despre joc sau chesti de genu. vb despre muzica, filme, pasiunile voastre, puteti aborda si subiecte legate de scoala. alte idei nu am.big grin

1 răspuns:
| GenetiX a răspuns:

Daca nu aveti subiecte de vorba poti uita relatia happy Sorry