| Etein a întrebat:

Dati-mi,va rog,niste site-uri de unde pot cumpara steme mici,sau insigne ale judetelor, oraselor, municipiilor, comunelor..pentru că-s pasionat de heraldica Mulțumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

In unele orase sunt magazine specializate in insigne si timbre postale.Asta vara, la Constanta, erau mai multi(in centru) care ofereau la schimb sau spre cumparare.Se pare ca este si un magazin pe strada Mircea.

Răspuns utilizator avertizat
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Etein):

Pe tarabe erau fel de fel; nefind interesat nu stiu ce aveau sau nu. Poate afli un constantean care sa fie in tema. Bafta.Pe facebook.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat