| Olesea_7476 a întrebat:

Dati-mi va rog niste statusuri interesante

6 răspunsuri:
| ZambescSiGata a răspuns:

E o dorinţă… ceva realizat, e o schimbare dacă nu ai observat.

Nu vreau sa fiu inteleasa gresit, imi asum tot ce zic pun punct si-am iesit wave

Daca apuci sa o cunosti.nu e asa cum zic multi prosti love struck

Stiu prima impresie conteaza, Iti prezint cum arata lumea noastra Nu e totu' roz aici si nici nu pare Doua pungi sau o valiza sunt motiv de sarbatoare

Ai 15. x ani'...incepi sa intri in ritm'. sa crezi in destin[:X]...si nu'ti mai vine asa usor sa ai incredere in straini.

Eu am prieteni care ma ajuta l greu. Tu ai prieteni care te ajuta cand scoti bani din portofel :X!
"
Mda, sunt copil. Sh mai sunt nesuferit, rautaci0s, eg0ist, figuranta. Am toate defectele, dar calitatsile nu tsi le v0oi spune [-

. si ma indrept spre un necunoscut ce poate declansa alt inceput

| ShotYouDown a răspuns:

Nu ma supar ca vorbesti cam multhappy e reciproc nici tu nu te superi ca nu te ascult

| Bianca123 a răspuns:

6 adevaruri in viata :1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba. 2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta. 3) primul adevar e o minciuna. 4) zambesti acum pentru ca esti un idiot. 5) vei trimite mai departe unui alt idiot. 6) inca mai ai un zambet pe fata... : Somnoroase profesoare, Pe la clase se aduna, Se ascund dupa catedra, Noapte buna! Si elevii toti suspina, Catalogul negru tace, Chiar si creta de pe tabla Somnu-si face. Un elev iese la tabla Printre cifre sa se-incurce, Fie-ti zecele aproape, Lasa proful sa se culce. Peste-a fizicii probleme, Elevul sterge tabla luna, Totu-i vis si armonie Cand se suna) tare mass`u.tr si u mai departe daca nu esti un tocilar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi nu exist :X vreau sa imi fac lista de prieteni...

| freeman a răspuns:

Inspiration, creativity, imagination beyond the galaxy, love is my life in my reality [e compusa de mine big grin].