| shtephie a întrebat:

Datzi-mi idei de status-uri misto happy
Sa fie dragute, cu rima ...nu stiu.
Dau fundita pentru cele mai faine happy

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Spui ca`i o copila si ca nu`ti place asa, dar asa cum e, ti` a furat inima!

Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe.

Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta!

Nu uita niciodata ce simti!

Un prieten bun e o adevarata valoare!

Pt. parinti noi suntem diamante nepretuite!

Pe zi ce trece ne maturizam, doar sufletul mai pastreaza copilarie si amintirile trecutului!

Ochii care nu se vad, se uita!

Cine vrea sa acunda cheia spre inima sa isi poate asuma riscul de a uita unde`a ascuns`o.

Cei care ma critica si ma invidiaza, vor doar sa ma schimbe pentru ca in mine vad ceea ce ei nu vor avea niciodata!

si.iti mai dau...am 100 scrise pe un caiet...
uite id`ul meu: alesia_ale98

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai intrat... intra pe statusuri.ro! Rares, terminat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traesteti viata ca si cum ar fi ultimul fum din prima tigara