| Punishment a întrebat:

Datzi-mi niste subiecte de discutie...cat de banale. Ms star

Răspuns Câştigător
| iulyana a răspuns:

De ce ne scarpinam?

Mare sau munte?

Rosu sau verde?

Mic sau marE?

Bcicicleta sau tricicleta?

De ce gaina batrana face ciorba buna?

Dc noi radem cand scroafa e moarta in cotet?

De ce cine se scoala de dimineata departe ajunge cand pot sa ma scol la 11 sa iau elicopteru particular si pot ajunge oriunde intr-un timp extrem?

De ce ne place aurul?

De ce nu-ti tai venele?

De ce punem atatea intrebari? laughing

6 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Fotbal

| Antrax a răspuns:

Sau mashini

| sorin a răspuns:

Despre nemurirea sufletuluilaughing

| Ys a răspuns:

Pe mine ma intrereseaza:
1.de ce frumusetea este trecatoare si nu ramane in to
tdeauna?
2.de ce oameni sufera asa de mult dupa persoana cu care a fost?
3.de ce exista mai multi dumnezei si fiecare crede in unul si crede ca el exista?
4.de ce in alte tari cand este earna nu ninge?
5.de ce nu putem da timpul inapoi cand stim ca am gresit si vrem sa reparam greseasla?
sper sa imi raspunzi sau sa fie niste subiecte de vorbit cu alti sau niste idee de acest gen...

| lacrimi a răspuns:

De ce ne nastem ca sa murim? De ce ne mai nastem, daca tot murim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce are gaina pene?
De ce se ingrasa porcu daca mananca tarata?
Cat castiga astia de la Crucea Rosie daca totul e gratis?
De ce nu mai merge telecomanda usii de la garaj?
Cum sa prostesc o blonda?
laughing
Cate numere poti prinde la loto daca sti sa numeri doar pana la unu fara sa te opresti?
laughing))