| IzzyTDG a întrebat:

Dau funda aluia care imi spune si mie cum se numeste o melodie: in care e unu blond si canta, mai batran asa si bloboroseste ceva acolo in refren si dupa zice eieheeei. e o melodie mai veche, am vazut-o pe mtv la "da-i cu anul"

2 răspunsuri:
| madapufi21 a răspuns:

Cred ca e cantecul asta: Nickelback- When We Stand Together. Uite si link-ul:
http://www.youtube.com/......p?/results
Funda?

| Szabo_Emilia_Roxana_1990 a răspuns:

Daca stii mai multe detalii, ar fi de apreciat. sunt multi blonzi batrani care canta...sunt multe posibilitati.nu iti amintesti si ceva cuvinte din melodie? sau poate chiar un vers intreg?