| teddicampionu a întrebat:

Astazi cand am mers sa joc fotbal pe teren la incalzire a inceput sa ma doara genunchiul in timpul meciului. Nu am avut nimic, dar cand am facut o pauza de 5 minute si am inceput din nou, m-a durut si glezna si genunchiul foarte tare. Dupa meci, cand am plecat acasa, durerea s-a intensificat foarte mult. Precizez ca nu am mai jucat fotbal de 4 luni pe teren, doar in sala si durerile erau la piciorul drept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tudor417 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si docorul mi-a spus ca-i doar din crestere! big grin

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Ceva banda ortopedica cum ai si sportivii de performanta. Poate ti-ai sucit ceva la rotula care mai e si in crestere.

| SportyMan a răspuns:

Incearca sa joci cu un suport din neopren pentru genunchi. Neoprenul retine caldura si astfel ai o mobilitate mai buna. Vezi aici www.mcdavid.ro

| teddicampionu explică:

M-am gandit la ceva benzi macnetice sau ortopedice sau ceva de gunul asta