| SunshineLove a întrebat:

DAU FUNDA! Ce inseamna acel "cc" de la mail? apare "send to:", "cc" (daca vreau pot sa trec si "BBC") si "subject" atunci cand vreau sa trimit un mail.
deci ce inseamna "cc" si "BBC"?

1 răspuns:
| Piny a răspuns:

"CC" acolo bagi adresa in cazul in care vrei sa trimiti o copie a mail-ului altei persoane.
"BBC" In cazul in care vrei sa trimiti mail-ul mai multor persoane si nu vrei sa se afiseze in partea de sus, cui i-ai mai trimis e-mail happy e ca si cum ai da un MASS pe messenger, ceilalti nu ar vedea cui i-ai mai trimis e-mailul. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy