| 151220 a întrebat:

Dau FUNDA celui/celei care ma lamureste. Luni seara am vorbit cu o prietena buna E. Marti la ora de sport dupa ce am alergat, eu cu ea ne-am dus pe scari si am stat acolo. Apoi o colega de-a noastra s-a speriat cand ea ne-a vazut pe noi acolo. Eu si cu acea colega am ras iar E mi-a spus ceva si nu am fost atenta. Am rugat-o sa imi mai zica o data si ea a plecat. Miercuri am aflat de la A ca ea s-a suparat pe mine si nu mai vorbeste cu mine pana nu imi cer scuze ..am uitat sa mentionez ca eu i-am cerut scuze atunci pe treapta ca n-am auzit-o. Si i-a mai spus lui A ca s-a suparat din cauza ca nu i-am raspuns la niste mesaje.Dar eu i-am raspuns la toate mesajele..si nu imi amintesc cand sa nu-i fi raspuns..si eu cum sa-mi cer scuze cand nici nu stiu ce am facut...deci va rog sa ma lamuriti...mi se pare asa banal. Cred ca asa se termina BF-ul intre noi.

Răspuns Câştigător
| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

Nu stiu... thinking Pai. cere-i scuze, vorbeste cu ea si lamuriti voi, intreab-o de ce s-a suparat. Mentioneaza ca nu ai auzit-o atunci.