| sexydenysa a întrebat:

Dau funda! cunosc un baiat este extrem de dragut mie si prietenelor mele ne place de el (mai am 2 prietene) de una a spus ca nu-i place, iar de mine si de cealalta ii place 10% se comporta frumos cu toate, imi zambeste si cateodata imi ofera un trandafir.Nu sunt sigura dacama place pe mine sau pe prietena mea mai mult. Oare ma place? Funda

Răspuns Câştigător
| Mmonikka98 a răspuns:

Eu cred ca e nehotarat, dupa mine chiar daca placi 2 persoane, nu ai cum sa le placi la fel de mult.

2 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

Aburelioh go on.

| AnonimPerson a răspuns:

Chestia asta e total imatura. Frate adica daca te place nu le baga in seama pe restul. Ce aiurea. Io zic sa-ti gasesti altu sau mai asteapta unpic sa cresti