| sweetgirl27 a întrebat:

DAU FUNDA! deci....in primul rand scuzati categoria! il al doilea rand vreau sa dau o funda mare cui imi spune cum se numeste si de unde pot achizitiona un laptop ca acela din filmul Citeste si plangi(din acela cauia ii poti intoarce ecramul si poti sa faci desene si tot felul de chestii pe el). nu uitati de FUNDA!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că numai NeluL te poate informa cu exactitate. Îl rogi să te ajute când se întoarce din vacanță.