| OFetitsaRoz a întrebat:

Dau funda mare pentru cine imi explica sh mie cum aflu o parola d mess ca mi-am uitat parolacrying

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asa de des ce intri pe messenger ca ai uitat parola!
Recuperare parola in Yahoo Messenger (uitata) ia spune-mi de aici poti sa intri? da clik pe sign-in http://webmessenger.yahoo.com/
Daca nu merge intra aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2
In pagina unde iti cere sa introduci id-ul si parola acceseaza linkul Help (de langa linkul Forgot your password?), dupa aceea acceseaza linkul Try sign-in help din sectiunea Question not answered here?, dupa care click pe linkul Yahoo! ID and Password (Working with your Yahoo! ID and password), apoi acceseaza linkul What if I forgot my password or Yahoo! ID? Pe noua pagina incarcata nu folosii linkul care te duce pe Sign-in Problems page, ci foloseste optiunea din josul paginii numita Contact Customer Care. Mai departe ar trebui sa te descurci daca citesti cu atentie indicatiile date.

| Coconut a răspuns:

Pai deschizi messu si dai pe forget my password. Te descurci in continuarehappy

| AmberMyth1 a răspuns:

Deschizi messenger, dai forgot my password. apoi iti cere sa raspunzi la intrebarile de securitate. sper ca nu leai uitat si pealea.

| Cartoon98765 a răspuns:

Pai iti trebuie un program anume sau daca nu daca stii foarte bine informatiile de cand ti-ai facut messul dai la mess ca si cum ai intra iar dupa dai acolo unde scrie "forgot your password?"