| rash17 a întrebat:

DAU FUNDA! Merita sa continui? https://www.youtube.com/watch?v=Gqr64rfRG7U

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce-are ma cs go? sau esti invidios?
laughing)
E blana man, Eu nu urmaresc canale de gaming, dar din greseala mai vad cate o reclama, sau ceva, si arata la fel ca reclamele celor care fac asta profesional.
gg
Baga si un gta 5 online, misiuni cu heist-uri si etc happy

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cu CSGO in nici un caz! Gaseste altceva ce e mai putin enervant... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Da ce-are ma cs go? sau esti invidios?
laughing)
E blana man, Eu nu urmaresc canale de gaming, dar din greseala mai vad cate o reclama, sau ceva, si arata la fel ca reclamele celor care fac asta profesional.
gg
Baga si un gta 5 online, misiuni cu heist-uri si etc happy

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Continua poate ai noroc