| Dodododooo a întrebat:

DAU FUNDA! Mie imi place de un baiat de aceiasi varsta cu mine, dar mai e un baiat tot de aceiasi varsta cu mine care a spus ca ma place si nu stiu care sa-l aleg...Adica de primul imi place cum zambeste si e amuzant :X Dar celalalt ma ajuta mereu la orice si e foarte sincer cu mine. Oare care ma place cu adevarat.
P.S: Amanndoi ma plac si si eu ii plac pe amandoi, dar nu pot alege. Si stiu ca trebuie sa aleg unul

1 răspuns:
| Al3Cssa19 a răspuns:

Pai eu zic sa il aleg pe cel care simti tu ca e mai potrivit pentru tine. Pentru ca tu ii cunosti nu noi. Tu trebuie sa iti dai seama care e mai potrivit pentru tine.Incearca sa petreci timp mai mult cu amandoi ceva vreme, iar dupa sa iti dai seama langa cine te simti mai bine. Care dintre ei te face mai fericita! Sper ca te-am ajutat. Fundaaa? puppy dog eyes