| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna trec in cl a 7 si ma plac 2 baieti unul este de aceiasi varsta ca mine si celalalt este cu un an mai mic cel de o varsta cu mine e fooooarte timid si poarta ochelari eu nu prea il plac dar celalt s-a informatrolling on the floorlaughing a cautat sfaturi cum cuceresti o fata si nu e chiar asa de timid mie imi place putin de el dar v-am mai spus e mai mic decat mine cu un an si nu stiu c sa fac voi pe cine ati alegee? si spuneti-ma va rog pe cine ar trebui eu sa aleg MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey pe cel care iti place tie...
nu conteaza varsta...
e doar cu un an mai michappy
nu vad mare tragediehee hee
decat sa stai cu celalt si sa te simti nasol langa el.mai bine cu cel mai mic cu un an...mai ales ca nu e asa timid...
si eu am fost cu un baiat mai mic cu un an jumate chiarhee hee
sh ne-am inteles foarte binehappy

3 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Nu alege nici unul... sfalut meu.

| Eclipse_8761 a răspuns:

Chiar daca varsta nu e una foarte potrivita pentru astfel de alegeri, trebuie sa te gandesti bine inainte. Traind alaturi de ei, ii cunosti si alegerea nu trebuie sa fie influentata doar de fizic, ci si de suflet. Diferenta de varsta nu e chiar cea care conteaza cel mai mult...

| Petrika a răspuns:

Ce importanta are ca ii mai mic decat tine cu 1 an...important e ca tine la tine si tie iti place de el happy. Mult succes happy