| Cristiyang a întrebat:

Dau funda orice dar imi spuneti ce are!
Deci am net romtelecom 2 G.Acum 2 luni mergea netu rupea.Cand dau sa ma conectez scrie:Conectare la dispozitiv verificare utilizator si parola conectare reusita va rugam asteptati.ACUM ZICE ASA CONECTARE LA DISPOZITIV VERIFICARE UTILIZATOR SI PAROLA,, a aparut o problema de autoindentificare``conectare reusita va rugam asteptati.CARE E FAZA CU A APARUT O PROBLEMA DE AUTOINDENTIFICARE? cand zice asta merge netuu greuuuu da uneori nu zice a aparut o problema... ce fac ca sa nu mai fie? Cumva unu are parola ca a mea la net?

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Contactezal pe cel care ti-a pus netu in caz contrar poate ai uitat userul si parola sau poate sa defectat ceva la placa de retea ca asa mi s-a intamplat si mie mi s-a dus placa de retea dar eu sunt pe novasat 3 G merge ca la need for speed. Sper ca te-am ajutat pa!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Am uitat sa spun ca s-ar putea sa fie si o problemade la centru FUNDA! daca te-am ajutat

| Cristiyang explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Da asa e avea unu parola si userul exact ca al meubig grin

3 răspunsuri:
| sorin132 a răspuns:

Iti apare asa din cauza ca tu trebuie sa reincarci acel modem(dispozitiv)