| joker_4329 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o mica problema
am un nokia n78 aproape nou nout
si incerc sal conectez la internet prin WLAN
si cand ii dau conectare imi gaseste 2 retele wlan.am dat pe una dintre ele(am selectat "Free RDS Net")
mi-a cerut sa scriu o cheie de cel putin 8 caractere am scris un cuvant oarecare... mi-a aparut o mica fereastra in care trebuie sa-ti dai permisiunea pentru conectare.am dat "permite" si mi-a aparut "verificare conectivitate in curs". dupa ce s-a terminat conectarea imi zice ca "lipsa raspuns de la poarta de acces" si ramane asa
ce trebuie sa-i fac ca sa mearga internetul pe telefon
iti ia ceva bani din cont folosind wlan?
cine stie cum sa fac sa mearga netu va rog sa luati id meu t. tequila
si sa-mi dati un raspuns prin TPU.va rog mult!
dau funda la raspunsul care va fi bun:*

1 răspuns:
| stefania24 a răspuns:

Pai nu stiu cumpara un telefon cu net pe elhappy