| danaalexa a întrebat:

Dau funda pentru cel mai calumea raspuns.intrebare pentru baieti:pentru voi conteaza, sau conta in clasa a9a, daca o fata participa la miss boboc, adica daca participa la miss boboc una dintre colegele voastre, o vedeati deja mai super decat pe celelalte, sau nu conta pentru voi? o fata draguta de care va place, sau o missa? a...si retineati cine o participat si de-astea?big grin

Răspuns Câştigător
| IonutAdrian a răspuns:

Hmmm.Eu mai degraba remarc o fata prin mult mai multe modalitati.Important este sa stii sa te faci placuta si sa ai incredere in tine. Nu trebuie neaparat sa participi la un miss boboc ca sa te retina baietii... ce nevoia! laughing

1 răspuns:
| Helvete a răspuns:

Pentru mine nu conteaza asa ceva. Chiar alea de au participat is alea cu fite si cu tot felul de aberatii in cap. Pe alea incerc sa le evit. Cel putin asa au fost cele pe care le-am vazut eu acolo. Deci chiar nu ma intereseaza.