| Daria1995 a întrebat:

Dau funda pentru raspunsul cel mai bun! Imi place de un baiat dar el vrea sa fie cu alta fata in prima zi cand ne'am cunoscut am stat aman2 ne'am tinut de mana am vb dar dupa ce a venit fata respectiva nu mai statea cu mine.Cand fata aia nu era prin preajma mai statea putin cu mine. Ce credeti ca ar trebui sa fac adica fata aia nu vrea sa fie cu el si as vrea sa'i atrag eu atentia acelui baiat.

Răspuns Câştigător
| Deyux_5665 a răspuns:

Eu cred ca lui chiar ii place de tine...interiorul ma refer...dar o atrage ambalajul celeilalte! Incearca sa arati bine mereu si sunt sigura ca va sta doar cu tinebig grin

1 răspuns:
| PisyKiss a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asa! Intreab-o pe fata respectiva daca vrea sa fie cu el sau daca vrei sa fi putin rea no intreba! In fiecare zi sa te aranjezi si sa-i furi acel baiat de sub nas! Sau poti sal cuceresti cu inteligenta ta.Depinde.Mult succes!