| ABCD122 a întrebat:

Dau funda.
Salut oameni frumosi.
Daca profu' de mate se uita la fundul unei colege, e pedofil?
Uneori ma intreb: de ce o scoate la tabla, daca tot nu știe nimic?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Daca si colega ta umbla in colanti si in pantaloni ce ii pune porbagaju in evidenta, cat de prost sa fie un om sa nu se uite? sa fim seriosi, suntem barbati, e normal sa te uiti.Chiar si eu la 24 de ani ma uit la unele copile de 13 au niste sanii, si un fund de ma ia boala, imi tin armasaru in lesa, inghit in sec si plec mai departe.Ce dracu sa facem? Cand la copile le vine menstruatia la 10 11 ani? se dezvolta in ultimu ritm, la colegele mele din generala le-a venit prin a 8.ACum deja cine nu are menstruatie in a 6 e specimen.Si parinti,parinti au o foarte mare vina,hai ca tu ca mama find fata in tinerete,acum find o femeie adulta,mai treci cu varsta,mai razi,ca na,asa ai fost si tu.Da ala ca barbat,ca tata, cum dracu isi lasa odrasla sa umble cu sanii pe afara? cum dracu isi lasa ala copilu sa umble cu fundu scos in evidenta? Eu inteleg ca hormoni isi fac de cap, dar uite asa gaseste pe unu de nu se abtine, intra in puscarie pentru o fatuca, si clar fatuca se pune singurica'n pat.Nu sunt pedofil, stiu sa imi tin in frau poftele, insa mor pe copilele astea care starnesc barbati, apoi cand vad ca se ingroasa treaba vor sa se retraga.Asa merita, sa fie violate, sa se invete minte ca barbatu nu e de joaca, nu il starnesti. Cele care merg pe strada isi vad de ale lor si nu cauta 'atentie' iti dai seama ca nu vine nimeni sa te pipaie pe strada, sau sa traga de tine.Dar mai sunt unele care se baga singure'n pat apoi afli te cauta politia chipurile fata s-a spart cu tot satu apoi e virgina.Cunosc cateva cazuri

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate este doar parerea ta.

| Doub a răspuns:

Profu' meu de geogra a făcut poze în banchet la sânii fetelor, deci, de ce nu?

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Peste cateva luni, zeci de copii inocenti din liceu vor vedea poze cu sanii si fundul tau. Be ready

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Iuhu, vor vedea şi ei ceva frumos.

| R0R0 a răspuns:

Never say never.

| WarHammer02 a răspuns:

Unii profi au niste ganduri ascunse rolling on the floor) Sunt 2 variante fie vrea sa o ajute sa invete ceva fie adora fundul ei rolling on the floor

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Da, este pedofil.
Ar trebui să suni urgent la poliție.

112, sună ACUM!