| Miratta a întrebat:

Dau FUNDA! Spuneti-mi si mie niste nume de fete pentru Metin 2 de shamance dar sa fie superbe si smechere gen "LoveLover4u" Ma tin de cuvant cu funda!

Răspuns Câştigător
| Ynakal a răspuns:

Superwoman
Fight4you
Criminalgirl
Life4love
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

L0v3andHat3

| MetalForever a răspuns:

Nu mai pune intrebari de genu la categoria asta.Adminii nu sunt putini atenti?laughing)Mai, pe mine sincer ma irita.Caut si eu ceva la o anumita categorie, apar prosti ca tine.Baga-ti funda in fund.

| MetalForever a răspuns:

Fain nume? Iti incape?big grin

| Miratta explică (pentru MetalForever):

Du-te dracu so *** pe mata de drogat/a

| Miratta explică (pentru MetalForever):

Te sug pa!

| MetalForever a răspuns (pentru Miratta):

Si eu te iubesc, pa, iti sugeram sa schimbi categoria, mie imi place sa fiu corect. Daca tu asa esti educata asa..mai bine tac.Imi dau seama ca esti fata de maxim 11 ani.Asa e varsta, nai cei face>big grin